Buk cink řezaná na míru tl. 50 mm, A/B, škárovka (cena za m3)

Spresnite výber produktu

3 021 €
Skladom, na počkanie

Kód produktu: BC050 Doprava a platba

Ako tento produkt pre Vás pripravujeme? 

Každý produkt z kategórie Škárovka má pri sebe kalkulačku, kam zadávate požadované rozmery škárovkovéj dosky. Podľa týchto Vami zadaných rozmerov, danú škárovku pre Vás pripravíme - lepíme, režeme, balíme a posielame.

 Špecifikacia bukovej napojovanej škárovky - cink: 

Škárovková doska je zlepená z jednotlivých lamiel, tie sú lepené po dĺžke i šírke. Po šírke sú lamely lepené na tupo, dĺžkovo sú napájané na cink. Napájanej škárovke sa teda hovorí cinkovaná škárovka. Na celej škárovkovéj doske sú potom ľahko vidieť jednotlivé lamely. Lamely použité na výrobu škárovky sú rôznych dĺžok, poskladané lamely tvoria štruktúru ako parkety.

Vlastnosti škárovky:

 • Kvalita A/B - doska má 2 plochy:
                       Plocha A: bez chýb, uzlov, prasklín, trhlín, zmodraniu, farebnosť zjednotená, povolené ojedinele očká do 3 mm
                       Plocha B:  prípustná drobná farebná nezladenosť, zdravé uzly do priemeru 10 mm
 • Farebnosť zjednotená parením, ide o prírodnú bukovú, naparenú škárovku
 • Škárovka má vlhkosť 8 - 10 %.
 • Škárovka je lepená lepidlom D3, ide o lepidlo vhodné pre výrobu nábytku a interiérové využitie.
 • Škárovka je brúsená na egalizačnej brúske, tzn.obe plochy škárovky sú prebrúsené 1 m širokým brúsnym papierom s hrubosťou zrna 100. Vďaka tomuto brúseniu má škárovka po celej ploche rovnakú hrúbku.
 • Šírka lamely je 36 - 52 mm (škárovka má lamely rovnakej šírky, presná šírka lamiel je dána aktuálnou skladovou zásobou)
 • Dĺžka lamely je 220 - 660 mm (škárovka je poskladaná z lamiel rôznej dĺžky)

  Buková škárovková doska má hrúbkovú nadmieru cca 0,4 mm. Ide o nadmieru, ktorá je určená pre brúsenie a nie je Vám účtovaná.

  Celkový výpočet ceny za m3 je vykonávaný z čistých rozmerov, bez hrúbkovej nadmiery.

  Bukovú cinkovanú škárovku vyrábame vo veľkých formátoch 4 x1 m, takto veľké dosky máme neustále skladom.

  Na zákazku Vám škárovku narežeme podľa Vami požadovaných rozmerov - objednáte presné rozmery a my Vám presné rozmery na zákazku narežeme a dodáme.

 Aké sú možnosti výroby?

Vami požadované rozmery zadávate do kalkulačky, ktorá je pri každom produkte z kategórie Škárovka. Minimálne rozmery dosky, ktoré môžete zadať v našej kalkulačke, sú šírka: 70 mm, dĺžka: 100 mm. Menšie rozmery sú možné po predchádzajúcej telefonickej dohode. Naopak, maximálne rozmery, ktoré môžete zadať, sú šírka: 600 mm, dĺžka: 2000 mm. Podľa rozmerov zadaných do kalkulačky, vyrábame dosku priamo pre Vás, na zákazku.

Po narezaní škárovku ihneď balíme do strečovej fólie, a takto ju odovzdávame prepravnej službe. Uchovávajte ju tiež zabalenú, kým vykonáte finálnu povrchovú úpravu.