1. DPD SK - dobierka ........... 8,50 € s DPH (Platí iba pre prepravu nábytkového kovania)

DPD
Najrýchlejší spôsob dopravy až k vám domov. Najprv obdržíte email v ktorom Vás informujeme, že sme tovar odoslali, a nasledujúci pracovný deň Vám prepravná služba bude tovar doručovať. Tovar platíte v hotovosti pri prevzatí od prepravcu. Takto je možné zaslať všetky produkty nábytkového kovania, ktoré nemajú žiadny rozmer väčší ako 175 cm. U vybraných produktov je možné dohovoriť skrátenie. Cena platí pre balíky do 30 kg.

2. DPD SK - platba vopred........... 6,50 € s DPH (Platí iba pre prepravu nábytkového kovania)

DPD
Po obdržaní Vašej objednávky Vám obratom do emailu zašleme informácie pre platbu vopred. Akonáhle bude platba pripísaná na náš účet, začneme Vašu objednávku vybavovať. V deň, keď objednávku odosielame, obdržíte email, že sme tovar odovzdali prepravcovi. Prepravca nasledujúci pracovný deň objednávku doručuje. Cena platí pre balíky do 30 kg.


3. TOPTRANS ........... cena určená individuálnou kalkuláciou (Platí pre prepravu škárovky)

toptrans3
Toptrans je služba paletovej prepravy. Táto služba je určená na prepravu škárovky. Spoločne so škárovkou je možné za jednu cenu zaslať aj objednávku kovania. Samostatné kovanie Toptrans nedoručuje. Tovar je prepravcom doručený do 24 hodín od odoslania.

95% tovaru skladom

Vďaka vlastným skladovým priestorom pre vás máme väčšinu ponúkaného tovaru na sklade.