Elektrická výškovo nastaviteľná podnož 223, sivá

Výškovo nastaviteľnú podnož DEF 223 je možné nastaviť v rozmedzí 58 až 123,5 cm a to vďaka dvom integrovaným elektromotorom v každej nohe.

Elektromotory zvládnu posuv pri záťaži až 120kg.

Podnož je možné na šírku "roztiahnuť" pre dosky o šírke 110 - 200cm. Hĺbka dosky je potom vhodná od 60 do 80cm.

Ovládanie stola je veľmi jednoduché a rýchle. Pre zmenu výšky stola stačí stlačiť tlačidlo šípky hore/dole a stôl sa uvedie do pohybu. Veľkou výhodou je pamäť ovládača, ktorá dokáže uložiť až 3 obľúbené užívateľské polohy.

Ovládač je vybavený displejom s ukazovateľom výšky a automaticky počíta s hrúbkou dosky 2,5 cm – tzn. pokiaľ je podnož napr. v najnižšej možnej výške, bude ovládač ukazovať 60,5cm. Pokiaľ použijete inú hrúbku dosky, musíte s touto “odchýlkou” na displeji počítať.

Podnož je vybavená anti-koliznym systém, ktorý pri aktívnom nastavovaní výšky stráži odpor vplyvom vonkajšieho prostredia. Pokiaľ teda stôl narazí napr. do okenného parapetu, automaticky sa zastaví a uvedie posuv podnože do opačného chodu.

U anti-kolízneho systému je možné nastaviť tri citlivosti, alebo úplne vypnúť.

Podnož DEF 223 je vybavená funkciou ACTIVE mód. Čo to znamená? Po stlačení tlačidla “A” na ovládači, aktivujete mód a nastavíte, po akej dlhej dobe chcete zmeniť pracovnú polohu (státie/sedenie). Po uplynutí nastaveného času vás bude stôl upozorňovať, pomocou pípania, na vypršanie časového limitu. Následne stačí zmeniť polohu, časovač sa reštartuje a odpočítavanie začne odznova.